گزارش همایش ویوید اوارد ۲

گزارش همایش ویوید اوارد ۲

همایش بزرگ Vivid Award 2 در پنج مردادماه روز جمعه در تهران باشکوه تر از همیشه با حضور ۵۰۰ نفر برگزار شد.

در ابتدا شرکت کننده ها با دریافت کارت ورود به سالن، آماده ی حضور در مراسم شدند.

مهدی عبدالهی در ابتدا گپ و گفت و گویی با حضار داشته و به معرفی برنامه های همایش پرداخت

اولین برنامه همایش، با معرفی هنرجویان برتر سال ۹۶-۷ ویوید ویژوال شروع شد. پس از نمایش آثاری از  این عزیزان ،روی صحنه آمدند و در مورد نقش سیستم آموزشی در رشد و ارتقا سطح کاریشون صحبت کردند. در انتها با اهدای لوح تقدیری، از زحمات و تلاشهای این عزیزان قدر دانی بعمل آمد.

اسامی هنرجویان برتر سال ۹۶-۹۷ ویوید ویژوال به شرح زیر می باشد:

احسان هوشمند بهنام سلطانی
لاله میرزایی حمید خوش کلام
دانیال خاکشیری علی اسدی نژاد
محمد عباس ناظمی مائده نازی
حسن دهقان پور حسام منتزع
زهرا نژاد علی میثاق حسین زاده
رامین عباس زاده علی موحدی نیا
مهدیه آذر سینا جراح
 

در ادامه، یونس بنا،

به مبحث آموزشی VR  و کاربرد بینظیر نرم افزار لومیون در ارائه های VR در معماری پرداختند.

در این بخش جناب آقای دارابی، مدیر کمپانی مازستا، روی صحنه آمدند و مطالبی رو در مورد سخت افزارهای رندرینگ و رندر باکس ارائه دادند. در ضمن با مطرح کردن سوالاتی، جوایزی برای حضار در نظر گرفتند.

در بخش بعدی جناب آقای جهانشاهی از طرف دانشگاه هنر و معماری پارس، به معرفی این دانشگاه و اساتید آن پرداختند

بخش اول همایش در این مرحله به پایان رسید. در زمان استراحت، پذیرایی، عکاسی، مصاحبه، گپ و گفت و گو با اساتید و تجربه ی VR از برنامه های تدارک دیده شده بود.

 در ضمن در طول تمام مراسم، فروشگاه ویوید ویژوال با تخفیفات ویژه، در حال خدمت رسانی به علاقه مندان بود.

به علاوه در تمام طول مراسم همایش، علاقه مندان  توانستند به کمک هدستهای موجود در سالن، تجربه ی ارائه ی VR را داشته باشند.

پس از زمان استراحت، شرکت کننده ها به سالن برگشتند

در اولین برنامه بخش دوم همایش ساسان کنشلو (بازیکن اسبق پرسپولیس) به روی صحنه آمدند و درباره راه و روشهای موفقیت و کسب درآمد صحبتهایی را ارائه دادند

دومین برنامه بخش دوم همایش را محمدرضا محسنی با موضوع ارائه ی VR در کورونا آغاز کردند. و در ادامه درباره مزایا و ایادات این نوع ارائه نکاتی را ارائه کردند و سپس به صحبت در باره راهنمای کلی VR و اهمیت رعایت اصول آن و نحوه قیمت گذاری برای حضار به صحبت پرداختند.

در این بخش مهرداد عزیزی، مطالبی مفید در باب نکات طراحی تا اجرا و ضوابط شهرداری رو برای علاقه مندان مطرح کردند

در انتها سحر علیزاده روی صحنه آمدند و در مورد معماری معاصر و تکنیکهای طراحی داخلی صحبت کردند، در ضمن در این بخش اشاره هایی به پکیج جدید ویوید ویژوال با عنوان contemporary شد که مورد استقبال حضار قرار گرفت

و اما مهمترین و هیجان انگیز ترین بخش مسابقه

اعلام نفرات برتر مسابقه ی Vivid Award 2

میدونین که ارزش جوایز این سری از مسابقات به ۵۰ میلیون تومان رسید! اسپانسرهای معتبر و خوبی داشتیم که بخشهایی از این جوایز رو تقبل کردند.

ویوید ویژوال، مازستا، کیوس گروپ، کورونا، ویزپارک، ریباس فارم، ایسوس، R&D گروپ، مارولوس دیزاینر، هوم ۳D، و texture.com برندهایی بودند که در بخش جوایز، حامی و اسپانسر این دوره از مسابقات شدند.

Vivid Award 2 با موضوع معماری مینیمال و مدرن برگزار شد. نزدیک به ۱۰۰ نفر توی این مسابقه شرکت کردند و فوق العاده رقابت نزدیک و تنگاتنگ رفت جلو.

همه ی کارهای ارسالی برای هر ۳ داور فرستاده شد و این عزیزان امتیازاتی رو برای هر اثردر نظر گرفتند. داورای انتخابی برای این دوره، ۳ نفر از مطرح ترین افراد در حیطه ی کاری خودمون هستند و نمونه کار و اطلاعات بیشتری ازشون رو توی سایتمون قرار دادیم.

یه ویدیو کوتاه از آثار ۲۰ نفر اول رو آماده کردیم که در زیر میتوانید آنرا مشاهده کنید

۲ با موضوع معماری مینیمال و مدرن برگزار شد. نزدیک به ۱۰۰ نفر توی این مسابقه شرکت کردند و فوق العاده رقابت نزدیک و تنگاتنگ رفت جلو.

همه ی کارهای ارسالی برای هر ۳ داور فرستاده شد و این عزیزان امتیازاتی رو برای هر اثردر نظر گرفتند. داورای انتخابی برای این دوره، ۳ نفر از مطرح ترین افراد در حیطه ی کاری خودمون هستند و نمونه کار و اطلاعات بیشتری ازشون رو توی سایتمون قرار دادیم.( میشه متن رو لینک کرد به صفحه ی اطلاعات داورها )

یه ویدیو کوتاه از آثار ۲۰ نفر اول رو آماده کردیم که در زیر میتوانید آنرا مشاهده کنید

بله همونطور که مشاهده کردین، کارها فوق العاده بودند، داورا حق داشتن که تعجب کنن و همشون بیان کردن که خیلی فراتر از سطح توقعشون برگزار شده و کلی تحسین کردند. هدف ما هم همینه. آرتیستهای ایرانی باید دیده بشن و قطعا منتظر بازتابهای پربیننده بین المللی این مسابقه باشین.

مسابقه Vivid Award 2 نفر اول نفر دوم نفر سوم
نام احسان درویشی محسن هاشمی نیما نجفی

معرفی نفرات برتر و جوایز آن ها درل ویوید اوارد ۲ در سالن همایش

در انتها لازمه از تمامی پرسنل و همکاران ویوید ویژوال تشکر کنیم که با تمام تلاش در هر چه بهتر اجرا شدن این مراسم زحمات زیادی کشیدند. قطعا این رویدادهای بین المللی بزرگ حاصل تلاش شبانه روزی یک تیم خلاق و با پشتکار بالاست.

منتظر همایش های بعدی ویوید ویژوال در شهر خودتون باشید.

همایش های ویوید ویژوال را در صفحه همایش های معماری میتونید دنبال کنید

دیدگاه‌ها

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه
ساعت 9 الی 17