نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد!

دانلود آبجکت میز و صندلی
از مشکلاتی که طراحان و شبیه سازان معماری به دفعات با آن روبرو میشوند، نبود آرشیو کامل و جامع از آبجکت های مورد نیاز میباشد که در صورت وجود آن میتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند و در زمان انجام پروژه صرفه جویی چشمگیری را بوجود میاورند. کمپانی های زیادی در این زمینه فعالیت میکنند که با ساخت انواع آبجکت های میز و صندلی و حتی سایر آبجکت ها مسیر مدلسازی و شبیه سازی سه بعدی را برای تری دی آرتیست ها راحت و آسانتر کرده اند.
آبجکت های رایگان میز و صندلی ویویدویژوال
این مجموعه از آبجکت های میز و صندلی موجود در سایت ویویدویژوال تماما محصول کمپانی 3Dsky pro
میباشد که در بین شبیه سازان و مدلسازان سه بعدی بسیار پرطرفدار میباشد و در اکثر پروژه های استفاده شده اند.
این شرکت یکی از بهترین و به روزترین کمپانی هایی است که دست به تولید و فروش آبجکت های مورد نیاز تری دی آرتیست ها زده است و توانسته بازار خوبی را برای خود در این دسته کاری فراهم سازد.
در این صفحه آرشیو کاملی از آبجکت های میز و صندلی سایت تری دی اسکای که بصورت پولی در این سایت در دسترس قرار گرفته را، بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.
این آبجکت های که با دیتیل و جزئیات بسیار بالایی طراحی شده اند شامل آبجکت های، صندلی راحتی، صندلی رستورانی، صندلی اداری، صندلی چرخ دار، صندلی فانتزی، میز عسلی، میز پذیرایی، میز جلو مبلی، میز بازی و …… میباشد که به راحتی در دسترس شما قرار گرفته و میتوانید به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.
همچنین این آبجکت ها قابلیت استفاده در نرم افزار های مختلف شبیه سازی مثل رویت، اتوکد و تری دی مکس را در فرمت های مختلف دارند که به نسبت نیازتان میتوانید از آنها استفاده کنید.

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه
ساعت 9 الی 17