نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد!

دانلود آبجکت لوستر (  مدل سه بعدی لوستر )

همان‌طور که گفته شد امروزه باوجود المان و آبجکت های آماده با تنوع زیاد و کیفیت بالا، در نرم‌افزارهای مختلف مدل‌سازی مانند تری دی مکس، راینو، رویت، اسکچاپ، اتوکد، مایا، بلندر و… طراح و معمار برای نمایش دقیق ایده و منظور خود، مجبور به طراحی تک‌تک هر آبجکت نیستند و به راحت می‌توانند تمام نظرات و ایده‌های خود را ‌به بیننده و کارفرما نمایش دهد. شما می‌توانید برای دسترسی به آرشیو کامل و اصولی از آبجکت های دسته‌بندی‌شده به وب‌سایت ویویدویژوال و بخش دانلود آبجکت های ویوید ویژوال سایت مراجعه فرمایید و با دانلود آن‌ها از آبجکت مدنظر در پروژه استفاده نمایید. لازم به ذکر است در بخش آبجکت های رایگان می‌توان با دانلود آبجکت لوستر به مجموعه‌ای کاملی از انواع آبجکت های لوستر در طرح‌های مختلف به همراه کاتالوگ، تکسچر و متریال دسترسی داشته باشید و با استفاده از آن‌ها در مبحث مهم نورپردازی بتوان خروجی رئالی در اختیار داشته باشید.

تعدادی از تصاویر آبجکت های لوستر

آبجکت لوستر

امروزه استفاده از مدل‌سازی، شبیه‌سازی یا بازسازی یک مدل کامپیوتری و دیجیتالی به‌وسیله رایانه و به کمک نرم‌افزارهای شبیه‌ساز بر اساس یک نسبت مشخص و شبیه به پروژه واقعی چه ازلحاظ شکلی، فنی و عملکردی بسیار حائز اهمیت است. انیمیشن‌های سه‌بعدی، بازی‌های رایانه‌ای، جلوه‌های ویژه فیلم‌ها و سریال‌ها امروزه نمونه‌های بارزی از مدل‌سازی سه‌بعدی هستند. استفاده از مدل‌سازی سه‌بعدی امتیازی عالی و ارزشمند برای کلیه طراحان و معماران و صنعتگران است تا قبل از اجرا و ساخت، پروژه را کاملاً از زوایا و جنبه‌های مختلف بررسی نمایند و در صورت وجود مشکل، برطرف سازند.

امروزه سایت‌های مختلفی مانند وب‌سایت Free 3D، وب‌سایت dsky3، وب‌سایت TurboSquid، وب‌سایت 3Dwarehouse و وب‌سایت CG Trader و… با جذب نیروهای متخصص دورهم گردآمده‌اند تا به طراحی آبجکت های موردنیاز طراحان بپردازند؛ بدین‌وسیله صرفه‌جویی بسیار زیادی در وقت و هزینه طراح خواهد شد و روند پیشرفت پروژه با سرعت بالایی پیش خواهد رفت. سایت‌های نامبرده شده درزمینهٔ طراحی با ارائه آبجکت های فوق حرفه‌ای آماده مانند آبجکت های مبلمان و آبجکت مبلمان خانگی، آبجکت روشنایی و آبجکت های هالوژن، آبجکت لوستر، آبجکت آکواریوم، آبجکت پوشش گیاهی، آبجکت های پوشاک، آبجکت انواع گچ‌بری‌ها، آبجکت های آلاچیق و… در فرمت‌های متفاوت مانند fbx،3ds،obg،FBX و…به همراه کاتالوگ و متریال های واقعی، طراحی شما را به واقعیت نزدیک‌تر کرده و در القای احساس واقعی بودن در طرح شما، بسیار کمک‌کننده هستند.

سایت‌های مختلف معماری در هر دوره و باگذشت زمان، آبجکت های جدیدی را طراحی و به کاربران ارائه می‌دهد؛ استفاده از آبجکت های جدید طرح را کاملاً به‌روز نگه می‌دارد. مجموعه ویویدویژوال نیز با ارائه مجموعه کاملی از آبجکت های مختلف و رایگان مانند انواع آبجکت مبلمان، آبجکت ماشین، آبجکت گل و گیاه، آبجکت چراغ دیواری، آبجکت اتاق‌خواب، آبجکت اتاق کودک، آبجکت وسایل روشنایی، آبجکت لوستر، آبجکت پوشاک، آبجکت آکواریوم و… ساخته‌شده در کمپانی‌های معتبری مانند آرک مدل، آرک شاپ،Maxtree،3dpeople،poligon، hum 3d، artstation،AXYZ،3dskypro و turbo squid نیاز شما به هرگونه آبجکت را برطرف ساخته است. به‌این‌ترتیب با استفاده از این آبجکت های آماده می‌توان از طراحی و رندرهای پروژه لذت برد و توانایی خود در حرفه‌ای بودن کار را به رخ بیننده کشید.

کاربرد لوستر

امروزه با اهمیت یافتن بحث نورپردازی، استفاده ازایتم مهم لوستر در طراحی دکوراسیون و همه قسمت‌های منازل مانند لابی ساختمان، پذیرایی، آشپزخانه، اتاق‌های خواب و حتی اتاق کودک به‌عنوان کالای ضروری تلقی شده است؛ دقیقاً برخلاف زمان‌های گذشته که کاربرد لوستر، تنها به‌عنوان یک کالای اشرافی و لوکس در منازل افراد بسیار ثروتمند بود. کاربرد لوستر در معماری و در حیطه دکوراسیون داخلی هم ازلحاظ روشنایی و هم به لحاظ ایجاد زیبایی منحصربه‌فرد، به یکی از ارکان اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل‌شده است. معماران و طراحان امروزه از انواع لوستر با جنس، رنگ‌ و سبک‌های مختلف در فضاهای مختص به خود طبق سبک دکوراسیون منزل، استفاده می‌کنند تا جذابیت و گیرایی بیشتری به فضا ببخشند.

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه
ساعت 9 الی 17