نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد!

دانلود آبجکت تخت خواب
مجموعه ای از کاملترین آبجکت تخت خواب که در این سایت گردآوری شده و بضورت کاملا رایگان در خدمت شما قرار گرفته است.
با دانلود کاملا رایگان آبجکت های تخت خواب موجود در این مجموعه، دسته بندی بزرگ و با کیفیتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
بیش از 100 مدل آبجکت تخت خواب در این مجموعه وجود دارد که با فرمت های max و fbx میباشد.همچنین تمامی متریال ها و تکستچرهای موجود در این آبجکت قابل دسترسی و موجود میباشد.
مهمترین نکته این مجموعه این است که شما با گرفتن اکسپورت از نرم افزار تری دی مکس میتوانید آبجکت های تخت خواب را در نرم افزار های سه بعدی دیگر استفاده کنید.

توضیحات دانلود رایگان آبجکت های تخت خواب
در این مجموعه از ابجکت های تخت خواب، مدل های سه بعدی با کیفیت و با حجم مناسب قرار گرفته است به راحیت میتوانید از آن استفاده کنید.
مجموعه دانلود رایگان آبجکت تخت خواب از بروز ترین مدل های موجود در سایت های معتبر ارائه ی آبجکت مثل 3 dskypro تشکیل شده است که بصورت کاملا رایگان دراختیار شما قرار گرفته است.
مدل های 3بعدی تخت خواب موجود تمام تست شده است و به راحتی قابل استفاده میباشند و همچنین تعداد بالای این ابجکت ها باعث شده است که طراحان و کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب و دانلود آبجکت تخت خواب داشته باشند.
ابجکت های تخت خوابی که در این مجموعه رایگان قرار گرفته است با هارمونی رنگ های مختلف قرار گرفته است که میتواند طراحان در زمینه طراحی داخلی را نیز کمک کند.

انواع آبجکت های موجود در مجموعه آبجکت تخت خواب
در این مجموعه دانلود آبجکت تخت خواب، شما کاملترین مدل های سه بعدی اعم از آبجکت های تخت خواب یکنفره، تخت خواب دونفره، انواع آبجکت پاف، پاتختی، عسلی و سایر متریال و تسکچرهای مربوط به آبجکت تخت خواب قرار گرفته است.

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید

از شنبه تا چهارشنبه
ساعت 9 الی 17