۱۰ ویژگی جدید لومیون ۱۰

توضیحات آموزش

۱۰ ویژگی جدید لومیون ۱۰

با تلوزیون معماری همراه ما باشید

ویژگی اول لومیون 10 :
پیش نمایش صحنه در هنگام کار کردن فوق العاده با کیفیت تر شده است. در واقع در حین کار و اضافه کردن افکت ها شما میتوانید با کیفیت فوق العاده بالا تاثیرات رو به شکل زنده مشاهده کنید و نیاز به گرفتن رندرهای مکرر ندارین! این اتفاق باعث میشه خیلی راحت به ساخت متریالها و نورپردازی صحنه بپردازیم.

ویژگی دوم لومیون 10 :
اضافه شدن 62 مدل با جزییات در کتابخانه ی مدلهای درخت و پوشش گیاهی. این مدلها رو به جرات میشه گفت قبلا ندیدین و پر از جزییات هستند. حتی حرکت این مدلها در باد، میتونه حس واقعی و زنده بودن رو چندین برابر کنه!

جزییات این مدلها به قدری بالاست که میتونید اونها رو جلوی کادر دوربین قرار بدین و با خیال راحت خروجی های بی نظیر و واقعی خلق کنید!

ویژگی سوم لومیون 10 :
وقتی سطوح مدلهای در صحنه از حجم و عمق واقعی برخوردار بشن تاثیر چشم گیری تو ذهن مخاطب خواهند گذاشت. در این نسخه از لومیون، 167 متریال با ویژگی Displacement اضافه شدن تا جزییاتی از قبیل بافت و رگه ی چوبها، زبری و خشنی آجرها و برجستگی سنگریزه ها رو به بهترین شکل شبیه سازی کنید.

ویژگی چهارم لومیون 10 :
همیشه بخش زیادی از تصویرسازیهای ما مربوط به آسمان هست. اضافه شدن آسمانهای واقعی در تنوعی عظیم از ویژگیهای لومیون 10 هست. در ضمن تصاویر زیبایی از شب و جلوه هایی نظیر شفق قطبی به راحتی قابل استفاده می باشند و شما حتی میتوانید برای فضاهای داخلی و نمایش محیط بیرون از پنجره از این قابلیت ها استفاده کنید.

ویژگی پنجم لومیون 10 :
از شاخصه های لومیون نسخه 10 میتونیم به قابلیت Photo Matching اشاره کرد. شما به راحتی میتونین مدل خودتونو داخل یک عکس واقعی مونتاژ کنید. پس خیلی راحت میشه از فضا و سایت مورد نظر عکاسی کرد و مدل معماری طراحی شده کاملا داخل آن جایگذاری کرد. این سبک از مونتاژ برای القای حس و درک بهتر برای مشتریان تدارک دیده شده است.

ویژگی ششم لومیون 10 :
تو لومیون نسخه 10 شما میتونید هنر و معماری رو با هم ترکیب کنید! افکت های هنری به سبک هنرمندان بزرگ دنیا مثل پیکاسو، کاندینسکی، کلود مونه به راحتی قابل استفاده در طرحها می باشند. با وجود این افکتها میتونید رندرهای خودتونو در قالب نقاشی و هنری خروجی گرفته و اونها رو روی بوم و تابلو چاپ کنید!

ویژگی هفتم لومیون 10 :
وظیفه ی ما بعنوان شبیه ساز معماری بیشتر به طراحی و شبیه سازی حجم های اصلی معماری مربوط میشه. مدلهایی که برای پرکردن فضا باید استفاده بشن مفصل و کامل در کتابخانه لومیون وجود دارند. تو نسخه 10 بیش از 364 مدل با جزییات به کتابخانه اضافه شده، مدلهایی در بخش مبلمان، ساحتمان، وسایل حمل و نقل، درخت و پوشش گیاهی، پرسوناژ و اکسسوری و….

ویژگی هشتم لومیون 10 :
یکی دیگه از قابلیتهای جذاب لومیون اضافه شدن عملیات Paint در اسکترینگ و پخش می باشد. دیگه خیلی راحت میتونیم با درگ کردن ماوس تو فضا عملیات کپی و پخش رو هر جایی از مدلها انجام بدیم. این قابلیت برای محوطه سازی و فضای سبز فوق العاده سرعت کار را بالا می برد. این تکنیک با نام Paint Placement تو این نرم افزار قابل دسترسی است.

ویژگی نهم لومیون 10 :
خیلی وقتها پیش میاد که حجمهای ما به فضایی در زیرِ زمین یا محوطه نیاز داشته باشن! مثل استخر

به کمک ابزار جدید Cut میتونیم هر بخشی از محوطه رو حذف کنیم تا از فضای زیر آن استفاده کنیم.

ویژگی دهم لومیون 10 :
تو این نرم افزار بیش از 5000 مدل آماده وجود داره! شاید تو نگاه اول بگین که پیدا کردن مدل مورد نظر بین 5000 مدل کار سختی باشه! لومیون 10 بیشتر از همیشه راحت شده، چرخیدن بین کتابخانه های مختلف و امکاناتی که در اختیار کاربرها میزاره کار رو خیلی راحت میکنه، امکاناتی از قبیل ساخت کتابخانه های شخصی، تغییر رنگ مدلها، ایجاد تنوع و تغییرات در مدلها، کنترل دقیق موقعیتها و زوایا و …

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید