۲ ایده پولساز شبیه سازی معماری

توضیحات آموزش

2 ایده پولساز شبیه سازی معماری

با تلوزیون معماری همراه ما باشید

دو ایده پول‌ساز شبیه‌سازی معماری

در دنیای امروز، پلتفرم‌های پراستفاده ازجمله اینستاگرام، یوتیوب و سایر شبکه‌های اجتماعی بستری برای تولید موضوعات متنوع، ویدیوهای جذاب و برای کاربران شده است. از این طریق میلیون‌ها کاربر باهدف خاصی وارد این فضاها شدند. همان‌طور که مطلع هستید در این روزها، بسیاری از افراد از طریق فضای مجازی و اینستاگرام کسب درامد می‌کنند. همچنین دراین‌بین معماران بسیار زیادی وجود دارند که درامدهای بسیار زیادی از این طریق به دست می‌آورند، اما تعداد رقبا و همکاران در این حوزه به‌قدری افزایش یافته است که اگر ایده‌های شما خام باشد، پیج های شما به درامد نخواهد رسید. به‌عنوان یک حقیقت لازم به ذکر است چنانچه پیجی تحت عنوان طراحی، نظارت، اجرا، رندرینگ، دکوراسیون داخلی ایجاد کنید، به همین سادگی نمی‌توانید درامدهای خیلی بالایی از این طریق کسب کنید. در این قسمت از آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ این سؤال مطرح می‌شود چه باید کرد؟ باید روی یک سری از ایده‌ها زوم کنید یعنی یک سری ایده‌ها که افراد کمتری روی آن‌ها کار می‌کنند، زوم کنید؛ زیرا بازار بیشتری دارند و این بازار یک بازار خام است.  

 VIVIDVISUAL 

بررسی حوزه‌های خاص برای کسب درامد از طریق پیج

پیشنهاد می‌شود بجای ایجاد یک پیج دکوراسیون، روی حوزه‌های خاص کارکنید. حوزه‌های خاص شامل:

-اولین حوزه خاص، طراحی تا اجرای گوشه‌های دنج است. گوشه‌های دنج یعنی اینکه به شناسایی بلاگرها، اینفلوئنسرها، یوتیوبرها، مدرسین، عکاسان، حتی گیمرها و کسانی که یک درامد بهتر دارند و تمایل به داشتن یک‌گوشه دنج و یک محل زیبا برای کار خود دارند، بپردازید. از طراحی بک‌گراند دیوار تا کمد کتابخانه، میز کار، نورپردازی حتی لوگو و یا برند آن‌ها را طراحی اختصاصی کنید. همان‌طور که میدانید شما به‌عنوان یک معمار، این مزایا را بسیار خوب آموخته‌اید و طبق تحقیقات بنده حدود 5000 تا 7000 بلاگر، اینفلوئنسر، یوتیوبر و مدرس موفق وجود دارد، به شما قول می‌دهم صد در صد این افراد به این قضیه و این گوشه دنج نیازمندند و داشتن یک بک‌گراند خوب برای تولید ویدیوهای آن‌ها، از اصلی‌ترین نیازهای آن‌هاست.

در ادامه این فیلم آموزشی از دیجیتال مارکتینگ این سؤال مطرح می‌شود شما به‌عنوان یک معمار یا طراح به چه نحو باید نیاز تولید کنید؟ شما بایستی به مخاطبان خود این موضوع را اثبات نمایید که اگر این گوشه دنج را داشته باشند، ویدیوهای آن‌ها بهتر دیده می‌شوند و نسبت به سایر رقبا خود را بولدتر جلوه خواهند داد. پس در قدم اول یک پیج طراحی کنید و بجای قرار دادن تنها یک عکس، پست‌های 10 اسلایدی در پیج خود بگذارید. درنهایت تعداد چهل پست آماده کنید، شما به‌عنوان یک معمار بایستی به نحو احسن این چیدمان را قرار دهید؛ به‌عنوان‌مثال در اسلاید اول یک طراحی، دیزاین و ایده شماره یک قرار دهید، در اسلاید دوم متریال های به کار برده شده در ایده گوشه دنج را پرزنت کنید و الی‌آخر. درنهایت قیمت پک‌ها را مشخص نمایید که برای تهیه این پک، فلان قدر بایستی هزینه کنید و تمام ریز جزئیات این هزینه‌ها را به‌عنوان‌مثال، حق‌الزحمه خود را مشخص نمایید. تا یکی از معضلات ذهنی مخاطب خود را حل کنید. بعد از قرار دادن ایده‌های خود در قالب 20 یا 30 ایده در پیج، به‌صورت قراردادی شروع کنید و به‌صورت مستقیم بازاریابی کنید، به دایرکت این 5000 نفر مراجعه کنید و خدماتی که ارائه می‌دهید را به آن‌ها معرفی کنید. اگر به این 5000 نفر طی روزهای مختلف دایرکت دهید، حداقل 50 نفر با شما کار خواهند کرد، این آمار بر طبق آمار احتمال فروش هست که بنده عدد پایین را در نظر گرفتم؛ درواقع این درامدها درامدهای عجیب غریبی نیستند. همان‌طور که گفته شد این بازار، بازار خامی است؛ بنده تابه‌حال مشاهده نکرده‌ام کسی راجع به این قضیه، مشغول به فعالیت باشد و درواقع اگر فردی نیز هست، بی‌شک پول خوبی از این راه به دست می‌آورد. درنتیجه گوشه‌های دنج یکی از نیازهای بلاگرها، اینفلوئنسرها و واینرهاست و شما به‌عنوان یک آرشیتکت، بهترین کسی هستید که می‌توانید این مشاوره‌ها و خدمات را به این افراد بدهید.

در رابطه با حوزه خاص شماره دو، روی صحبت بنده با بچه‌های خودمان است یعنی شبیه‌سازها و کسانی که کار رندرینگ انجام می‌دهند، این ایده برای افرادی است که تسلط بالایی به نرم‌افزارها دارند. بنده این ایده را واقعاً دوست دارم و به آن ایمان هزار درصد دارم، همچنین به‌عنوان فردی که در ویویدویژوال مشغول به کار است این حرف را می‌زنم. همان‌طور که میدانید ویویدویژوال شماره یک آموزش مجازی معمار در ایران است. درواقع نیازی نیست همه شما رندر بگیرید یا همه کارهای پروژه را انجام دهید، بله انجام دهید؛ منظور من این نیست که اگر پیج های این شکلی بزنید به درامد نمی‌رسید، چرا می‌رسید، اما این ایده‌ها خیلی سریع‌تر شما را به درامد می‌رساند. به کاربران خود خدمات نرم‌افزاری و پشتیبانی Any Desk دهید، یک پیج بزنید با کار پشتیبانی و در بیو پبج خود بنویسید، من می‌خواهم به همه‌کسانی که مشکلات نرم‌افزار دارند، مشکل کرک دارند، مشکل نصب نرم‌افزار دارند، حتی در نورپردازی، متریال سازی و رندر مشکل‌دارند، کمک کنم؛ قطع به‌یقین دایرکت شما منفجر خواهد شد این را به شما قول خواهم داد.

تا جایی که بنده در جریان هستم حدوداً 400 هزار معمار داریم، ممکن است این تعداد کمی بیشتر باشد یا کمتر. دراین‌بین 15 هزار نفر از این جمعیت، به‌صورت فعال درگیر ویویدویژوال هستند. درواقع یک بازار 385 هزارنفری برای شما هست. به قانون فراوانی ایمان داشته باشید، این بازار تمام‌شدنی نیست، هر گوشه از این دنیا اگر به مردم خدمت کنید می‌توانید به درامد برسید. بنده در جریان هستم که بیش از 90 درصد این 385 هزار نفر، مشکلات زیادی دارند و شما بایستی بازهم تولید نیاز کنید. ذکر کنید که بنده این مشکل شما را در عرض نیم ساعت یا یک ساعت می‌توانم حل کنم و به ازای یک ساعت پشتیبانی، مثلاً مبلغ 100 تومان دریافت می‌کنید. به شما قول خواهم داد چنانچه پیج شما رشد کند و در این زمینه به‌عنوان یک برند شناخته شوید، تعداد پیام‌هایی که دریافت خواهید کرد در روز بیش از 500 پیام خواهد بود؛ یعنی 500 نفر در روز به شما پیام خواهند داد که مشکل آن‌ها را حل کنید و شما کافی است از این 500 نفر روزانه 10 نفر رو متقاعد کنید که بنده چنین خدماتی دارم و می‌توانم یک ساعت به سیستم شما وصل شوم و از طریق صدا و به‌صورت تلفنی هم با شما صحبت کنم و نحوه حل این مشکل را توضیح دهم؛ درواقع هم مشکل شما حل می‌شود هم به نحوی یک نکته آموزش می‌بینید. درنهایت به‌عنوان نکته‌ی پایانی این آموزش از دیجیتال مارکتینگ دقت کنید شما تعیین‌کننده رقم پشتیبانی هستید، همچنین می‌توانید بعد از رسیدن به نتیجه دلخواه و با افزایش رضایت مشتری و کسب فالور بیشتر، پشتیبان برای همکاری بگیرید تا به درامدهای بالاتری از طریق خدمت رساندن به بقیه و حل مشکل آن‌ها دست‌یابید. این‌ها ایده‌هایی بود که بنده به‌شخصه ایمان‌دارم سریع‌تر شما را به درامد خواهد رساند، چون بازار این کار هنوز خالی است.

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید