همایش شبیه سازی معماری در شیراز

در ویدیوی زیر فیلم گزارش کامل همایش اموزشی ویوید ویژوال در شیراز را ببینید

ویوید ویژوال برگزار کننده همایش ها و رویداد های تخصصی شبیه سازی معماری در کل کشور

با موضوع

ویوید ویژوال در شیراز
مجموعه ویوید ویژوال روز 23 بهمن ماه وارد شیراز شد. 2 روز وقت داشتیم که از مناطق جذاب شیراز که خیلی زیاد هم بود دیدن کنیم. تو این دو روز از تخت جمشید، حافظیه، ارگ کریمخان، بازار وکیل حسابی دیدن کردیم.

25 بهمن ساعت 15 دربهای سالن برای رجیستری باز شد. ظرفیت 350 نفره سالن کاملا پر شد و مراسم با شروع آموزش از استاد محسنی در باب اسکچاپ و مدلسازی سازه های چادری آغاز شد.

سیپس استاد عزیزی مطالبی مفید در مورد BIM و کاربرد و اهمیت آن را ارائه دادند. ساعت 16.30 تا 17 آنتراکی داشتیم و پذیرایی مختصری از دوستان انجام شد و به گپ و گفت و گو عکاسی مشغول شدیم.

پس از آنتراک پارت دوم برنامه ها شروع شد. در ابتدا به معرفی کاربران برتر ویوید ویژوال در شیراز پرداخته شد و تقدیری از آنها بعمل آمد. سپس یونس بنا با ورکشاپی 0 تا 100 در لومیون 10 روی صحنه آمدند.

در انتها جا داره از تمام کسانی که برای برگزرای این همایش زحمت کشیدند و تمام دوستانی که در مدت اقامت ویوید ویژوال در شیراز مهمان نوازی گرمی از ما داشتند تشکر ویژه ای داشته باشیم.

بازدید گروهی ویوید ویژوال از تخت جمشید

در گوشه هایی از تخت جمشید 🙂

و در ادامه ی سفر به شیراز ، زیارت حضرت حافظ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سخنرانان

محمد رضا محسنی

مؤسس ویوید ویژوال

دکتر مهرداد عزیزی

مدرس ویوید ویژوال

یونس بنا

مؤسس ویوید ویژوال

هدف از برگزاری این همایش

آشنایی علاقه مندان با نرم افزارها و تکنیک های به روز دنیای شبیه سازی معماری می باشد. در این همایش به آموزش پروژه محور در نرم افزارهای Revit-sketchup و lumion می پردازیم که در حال حاضر از محبوب ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای مرتبط با مدلسازی، رندرینگ و انیمیشن معماری می باشد

آدرس محل برگزاری

شیراز سالن همایش های شهر ، بین الحرمین

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.