خانه   ●  آموزش رایگان  ●  آموزش های رایگان تری دی مکس

مرتب سازی بر اساس

دوره تخصصی مدلسازی در معماری

ما با در اختیار گذشتن یه سری آموزش های نرم افزار مکس در قالب صفحه آموزش های رایگان مکس سعی کردیم که نیاز های ابتدایی شما عزیزان رو برطرف کنیم و پیشنهاد ویژه ویوید ویژوال برای اینکه هدفمند این آموزش ها رو کامل فرابگیری تهیه دوره آموزش مکس  در قالب یک پکیج بوده که بصورت حرفه ای بتونی به مهارتی در سطح حرفه ای دست پیدا کنی ، این مجموعه آموزشی از مقدماتی تا پیشرفته تدریس شده و بهمراه تمام نکات و ترفندهای پر کاربرد نرم افزار مکس  و بعلاوه 50 پلاگین پرکاربرد نرم افزار مکس باعث شده یک پکیج منحصر بفردی بدست استاد این آموزش از یونس بنا آماده شه که بتونی با داشتن این دانش دری به دنیای پولساز مدلسازی معماری باز کنی .

درضمن این آموزش یک کتاب آموزشی برای آموزش راحت نرم افزار مکس داره که پیشنهاد میشه کتاب آموزش تری دی مکس رو در کنار این پکیج تهیه کنی .

yones-bana.jpg

صحبت استاد درباره نرم افزار 3DsMax

چکیده آموزش های رایگان 3Ds Max

آموزش تکنیک Civil در 3dsmax

با یادگیری تکنیک Civil ، می‌توانید به‌سرعت و به‌راحتی انواع ماشین را به صحنه‌های خود در 3dsMax اضافه کرده و آنها را به حرکت درآورید.

آموزش array در 3dsmax

Array یک مادیفایر جدید در 3dsMax2024 است که به کاربران امکان می دهد تا یک آبجکت را در یک الگوی تکرار شونده کپی کنند. این مادیفایر دارای طیف وسیعی از ویژگی ها است که به کاربران امکان می دهد کنترل دقیقی بر نحوه تکرار آبجکت داشته باشند.

آموزش پلاگین tyflow

پلاگین tyFlow برای 3dsMax یک ابزار قدرتمند برای ایجاد جلوه های بصری است که می تواند برای ایجاد انواع مختلف جلوه ها از جمله آب، آتش، دود و گرد و غبار استفاده شود. این پلاگین همچنین می تواند برای ایجاد جلوه های پیشرفته تر مانند انفجارها و تخریب ها استفاده شود.

متریالهای Cargo در KITBASH3D

متریالهای Cargo در KITBASH3D برای ایجاد مدل‌های سه‌بعدی دقیق و رئال‌تر استفاده می‌شوند. این متریالها شامل انواع مختلفی از بافت‌ها و مواد هستند که می‌توان از آنها برای ایجاد طیف گسترده‌ای از مدل‌ها، از جمله مبلمان، وسایل نقلیه و ساختمان‌ها استفاده کرد.

ساخت انیمیشن با وب سایت میکسامو

میکسامو یک سرویس آنلاین است که به کاربران امکان می‌دهد تا انیمیشن‌های سه‌بعدی ایجاد کنند. این سرویس شامل مجموعه‌ای از ابزارها و منابع است که به کاربران کمک می‌کند تا انیمیشن‌های خود را از ابتدا ایجاد کنند یا از انیمیشن‌های موجود استفاده کنند. میکسامو برای طراحان بازی، توسعه‌دهندگان و انیماتورها کاربرد دارد و امکاناتی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت بالا انیمیشن‌های سه‌بعدی را ایجاد کنند.

انیمیشن دکوراسیون در 3dsMax

با یادگیری تکنیک Civil ، می‌توانید به‌سرعت و به‌راحتی انواع ماشین را به صحنه‌های خود در 3dsMax اضافه کرده و آنها را به حرکت درآورید.

1. مدل سازی
2. متریال گذاری
3. نورپردازی
4. انیمیشن
5. رندرینگ

در این آموزش، یاد می‌گیریم که چگونه با پلاگین tyflow یک انیمیشن ساده از بادکنک‌ها ایجاد کنیم.
نکات آموزش این پلاگین:
birth: برای تولید بادکنک‌ها
position object: برای تعیین موقعیت بادکنک‌ها
shape: برای تعیین شکل بادکنک‌ها
force: برای اعمال نیروی حرکت به بادکنک‌ها
spin: برای چرخش بادکنک‌ها

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید