با اتوکد، حرفه ای Copy کن

توضیحات آموزش

کپی حرفه‌ای در اتوکد

رم‌افزار اتوکد محصول شرکت Autodesk، برای ترسیم نقشه‌های دوبعدی و سه‌بعدی با ظاهری ساده و زیبا در رشته‌های معماری و نقشه‌کشی، با استفاده از: میانبرهای کاربردی، ابزارهای متنوع و قدرتمند با هر نیازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما نیز در مجموعه ویویدویژوال با ارائه پکیج کد پلاس (Cad+ به آموزش طراحی و ترسیمات و نکات مربوط به آن‌ها به‌صورت جامع و کامل پرداختیم؛ تا با بهره‌گیری از این آموزش‌ها، به یک طراح حرفه‌ای تبدیل شوید. در این فیلم آموزشی کوتاه از دوره آموزش اتوکد، به کپی گرفتن حرفه‌ای در کمترین زمان و بالاترین سرعت می‌پردازیم.

کپی با بیشترین سرعت در کمترین زمان در اتوکد

در این قسمت از آموزش رایگان اتوکد، به نحوه کپی گرفتن از آبجکت ها به‌راحتی در راستای عمودی و افقی می‌پردازیم. ابتدا تعداد کپی‌ها و مقدار فاصله انجام کپی‌ها را در نظر می‌گیریم، سپس با ترسیم یک لاین (Line) دقیقاً به‌اندازه فاصله‌ی بین کپی‌ها (مثلاً 20 سانتی‌متر) و تایپ CO، اینتر کرده و با انتخاب آبجکت، از نقطه‌ای که قصد کپی آبجکت داریم کلیک می‌کنیم، به‌محض انجام این کار زیرگزینه ای به نام Array ظاهر می‌شود. با انتخاب آن و مشخص کردن تعداد کپی‌ها (عدد 21) و مشخص کردن یک نقطه، فاصله کپی‌ها مشخص می‌شود؛ همچنین می‌توان با تایپ کردن مقدار فاصله، فاصله آن را تعیین کرد. کلیک کرده به همین راحتی و سادگی کار کپی انجام می‌شود.

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید