Color Harmony – 3dsMax script

توضیحات آموزش

Color Harmony – 3dsMax script

اسکریپتی از تولیدات ویوید ویژوال (ساخته شده توسط محمدرضا محسنی) برای ایجاد هارمونی مابین رنگ ها بر اساس یک رنگ دلخواه اصلی با پشتیبانی از الگوریتم ها و شیوه های مختلف برای رسیدن به اهداف رنگی ، احساسی و روانی مختلف در نرم افزار ۳ds Max.
در این اسکریپت با استفاده از یک رنگ بیس می توانید تونالیته های رنگی ایجاد کنید و بهترین نتایج در کنتراست و هماهنگی بین رنگ ها دست پیدا کنید. از این اسکریپت می توانید در مراحل مختلف کار شبیه سازی خود استفاده کنید به صور مثال در نور پردازی، متریال سازی، و حتی پست پروداکشن.

یک نمونه استفاده از این اسکریپت می تواند برای ایجاد مود های رنگی و احساسی خاص یا افکت های رنگی خاص در پست پروداکشن باشد که با رنگ های استخراج شده از این اسکریپت به راحتی می توانید تونالیته های بسیار زیبایی برای رندر نهایی خود ایجاد کنید. استفاده عملی از این اسکریپت به صورت کامل در پکیج هفت راز رندر رئال آموزش داده شده است. این اسکریپت اطلاعات رنگی را به صورت RGB و HEX برای استفاده شما در نرم افزارهای مختلف نمایش می دهد و علاوه بر آن رنگ های تولید شده قابلیت کپی و پیست در نرم افزار ۳ds Max را دارا می باشند که کار شما را برای ایجاد رنگ های مختلف در این نرم افزار بسیار آسان می کند.

Color Harmony – 3dsMax script

شیوه های پشتیبانی شده برای ایجاد هارمونی در این اسکریپت عبارتند از:
Complementary, Split Complementary, Analogous, Triadic, Tetradic, Monochromatic

این اسکریپت با کالر پیکر اصلی ۳ds Max و همچنین پلاگین های مختلف کالر پیکر این نرم افزار از جمله Cool Picker, VH Color Picker کاملا سازگار است.


نحوه نصب:
برای نصب این اسکریپت کافی است فایل zip دانلودی را در محل نصب نرم افزار ۳ds Max از حالت فشرده خارج کنید. (extract)
ادرس محل نصب ۳ds Max به صورت معمول به قرار زیر است:
C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 20xx منبع آموزش ویوید ویژوال مدت زمان آموزش: –


حجم فایل: - مدرس: محمدرضا محسنی

دوره آموزش تری دی مکس (I-Max)

2,400,000 تومان تومان

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید