سریعترین راه ذخیره سازی و انتقال رنگ ها بین فتوشاپ و استودیو مکس سه بعدی

توضیحات آموزش

آموزش سریعترین راه ذخیره سازی و انتقال رنگ‌ها بین فتوشاپ و استودیو‌ مکس سه بعدی را در این ویدیو آموزشی فرا خواهید گرفت. چطور می تونیم کالر برد (Color Board) را از روی تصویر رفرنس بسازیم و آن را به نرم افزار استودیو مکس سه بعدی (۳dsMax) منتقل کنیم؟

به عنوان یک معمار یا شبیه ساز معماری شما با رنگ ها ارتباط تنگاتنگی دارید. چه در طراحی هایتان و در رندرهایتان، مثلا در نور پردازی، انتخاب متریالهای مختلف و حتی افکت های رنگی که در پست پروداکشن اعمال میکنید که به طور کل می تواند کیفیت و خروجی رندر شما را دگرگون کند.  در طراحی حتما با اهمیت Color Board آشنا هستید و اینکه چقدر می تواند در طراحی، انتخاب مبلمان و … به شما کمک کند.

در خیلی از مواقع چارت رنگی یا کالر برد را از روی عکس های رفرنس در نرم افزار فتوشاپ (photoshop) می سازیم اما وقتی تعداد این رنگ ها زیاد باشد یا بخواهیم آن ها را چندین بار در هر دو نرم افزار مکس و فتوشاپ مورد استفاده قرار دهیم پروسه کار طولانی می شود بنابراین می توانیم مجموعه رنگ های منتخب خود را در فایلی ذخیره و آن را در هر دو نرم افزار مورد استفاده قرار دهیم و بدین وسیله سرعت و دقت کار را بالاتر ببریم.

در این آموزش  روند انجام این کار را فرا میگیرید.

شما را به دیدن این آموزش دعوت میکنم.

 

آموزش رایگان فتوشاپ

دوره آموزش پست پروداکشن

VIVIDVISUAL

دوره آموزش تری دی مکس (I-Max)

2,400,000 تومان تومان

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید