کیفیت برند خودتو بالا ببر

توضیحات آموزش

ساخت راحت تبلیغات

امروزه برند سازی و برندینگ، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ی صاحبان شرکت‌ها است تا نسبت به سایر رقبا حضور پررنگ و برجسته خود را به نمایش درآورند. همچنین برند سازی علاوه بر آگاه‌سازی مشتری و متقاضی از محصول و درک تفاوت بین محصولات، سبب ایجاد یک ذهنیت عالی در مصرف‌کننده در بازار رقابتی محصول است

امروزه معماران نیز باعرضه برندینگ از محصولات، ارائه‌ها و انواع پکیج‌ها با به تصویر کشیدن کیفیت‌ها و جذب بهترین مشتری و کارفرما از رقبای خود پیشی گرفته و به‌نوعی رهبر بازار خود شده‌اند. در این آموزش کوتاه از مجموعه ویویدویژوال به معرفی وب‌سایت renderforest پرداخته تا با نحوه برند سازی در معماری و خدمات جالب این وب‌سایت آشنا شوید.

کیفیت برند خودتو با وب‌سایت renderforest بالا ببر

وب‌سایت renderforest خدمات و ویژگی‌های بسیار خوب و جالبی در مبحث برندینگ، در اختیار کاربران به‌صورت رایگان قرار داده است. قسمت Create موجود در بخش بالای وب‌سایت، شامل خدماتی مانند:

 -ساخت ویدیوهای تبلیغاتی بسیار خوب برای جذب مشتری بیشتر

-لوگو سازی

-پوستر سازی

-ساخت موکاپ

-انجام کارهای گرافیکی

-و به کمک خدمات این وب‌سایت، وب‌سایت طراحی کرد.

سعی می‌کنیم آموزش‌های کوتاهی از نحوه‌ی استفاده‌ی بخش‌های مختلف این وب‌سایت در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی بخش گرافیک وب‌سایت renderforest

در این فیلم آموزشی از آموزش برند سازی در معماری، به معرفی بخش گرافیک می‌پردازیم. در بخش گرافیک صفحات زیادی از آیتم‌های متنوع و مشخص برای شروع کار در اختیار قرار داده‌شده تا برای هر قدمی از مرحله برندینگ خود یا تبلیغ پکیج خود و یا تبلیغ رندرهای خود می‌توان با به خرج دادن خلاقیت، پوستر سازی کرد. با انتخاب یکی از این آیتم‌ها، شاهد قرار داده شدن سمپل هایی از این پوستر در سه سایز مختلف در وب‌سایت خواهیم بود. با انتخاب یکی از سایزها، نمونه‌هایی از این سایز به ما نمایش داده می‌شود؛ با زدن Create NOW وارد صفحه ادیتور می‌شویم. لازم به ذکر است این محیط کاری را می‌توان به‌صورت Light/Dark استفاده نمود. در سمت راست الگوهای متنوعی در اختیار قرار داده‌شده تا به‌دلخواه هرکدام مدنظر است Add نمایید.

در قسمت سمت چپ می‌توان المنت، تکست، آیکون و تصاویر را به صحنه اضافه کرد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید پوستر انتخابی دارای یک سری دیزاین، تکست و عکس است، تمام این افزونه‌ها قابل ادیت و کم‌وزیاد شدن هستند. به‌عنوان‌مثال با دبل کلیک کردن روی هر Text ویژگی‌های آن ظاهرشده و می‌توان آن‌ها را تغییر داد، یعنی می‌توان سایز فونت و نوع فونت و نوشتار آن را تغییر داد. حتی می‌توان از امکانات ظاهرشده در بالای المان، هنگام انتخاب آیکون استفاده نمود. (امکاناتی مانند Delete، میزان Opacity، Duplicate و Re ordery). البته می‌توان در بخش Text، نوشته مدنظر خود با هر فونت انتخابی به پوستر افزود و یا از المنت و آیکون‌های مختلف در اختیار قرار داده شده، استفاده نمود و در بخش Image هر تصویری از قسمت آپلود به صحنه افزود. درنهایت با کلیک روی دکمه دانلود، می‌توان از پوستر استفاده نمود.

دوره کوچینگ معماری(Aci)

2,250,000 تومان تومان

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید