5 دلیل مهم برای یادگیری فتوشاپ

توضیحات آموزش

5 دلیل مهم برای یادگیری فتوشاپ

ازآنجاکه امروزه تمام صنایع به سمت دیجیتال شدن پیش رفته‌اند و دیگر ارائه‌های دستی همانند گذشته کاربرد ندارند، طراحان برای جلب نظر کارفرمایان خود در انتهای پروژه از ارائه‌های پروژه به‌صورت دیجیتالی استفاده می‌کنند تا پرزانته های کارآمد و به ارمغان آورند. نرم‌افزار فتوشاپ که به‌عنوان یکی از نرم‌افزارهای پرکاربرد در حیطه گرافیک است، امکان مؤثرتری ایجاد تصاویر گرافیکی خلاق را برای طراح به‌راحتی فراهم می‌سازد. این نرم‌افزار به‌عنوان یک ویرایشگر حرفه‌ای امروزه مستلزم هر فرد مشغول به کار در حیطه گرافیک و انیمیشن است. درواقع فتوشاپ به دلیل سرکار داشتن با انواع مدهای رنگی، جایگاه ویژه‌ای در بازار کار و صنعت نیز دارد.

این نرم‌افزار ویرایشگر عکس در حوزه معماری نیز کاربردهای بسیار پراهمیت و غیرقابل‌انکار دارد. می‌توان اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین کاربرد آن در معماری را در حوزه شیت بندی معرفی نمود. از دیگر کاربردهای فتوشاپ در معماری می‌توان به طراحی انواع بنر، طراحی سربرگ، طراحی رابط گرافیکی نرم‌افزارها، طراحی محیط‌های گرافیکی سایت‌ها، عکس‌های پرسنلی و… اشاره نمود. شما نیز به‌عنوان یک معمار باید توجه داشته باشید که این نرم‌افزار موردنیاز تمام معماران و نیز به‌عنوان اصلی‌ترین ابزار برای ارائه پروژه‌ها است. ازاین‌رو دانستن و یادگیری آن، امری ضروری برای ادامه کار و ایجاد فرصت و موقعیت‌های شغلی است. در این فیلم کوتاه آموزشی از آموزش رایگان فتوشاپ به بررسی دلایل مهم برای یادگیری فتوشاپ می‌پردازیم.

دلایل و مزایای اهمیت یادگیری فتوشاپ

همان‌طور که گفته شد امروزه با پیشرفت علم و فناوری، یادگیری نرم‌افزارها از اهمیت خاصی برخوردار است. در این قسمت از آموزش فتوشاپ به معرفی 5 دلیل مهم که یک معمار بایستی نرم‌افزار فتوشاپ را بیاموزد، می‌پردازیم. این دلایل عبارت‌اند از:

1-لازم به ذکر است شما به‌عنوان یک معمار برای ادیت نهایی رنگ و نور پروژه خود، قطع به‌یقین بایستی از نرم‌افزار فتوشاپ استفاده کنید؛ هزینه انجام این ادیت بین 200 تا 500 هزار تومان برای هر فریم رندر است.

2-دلیل دوم این است که شما برای طبیعی‌تر نمایش دادن رندرهای خود، بایستی آن را پست پرو نمایید. هزینه هر رندر و انجام عملیات پست پروداکشن بین 1 تا 3 میلیون تومان است.

3-شما برای معرفی خود به انواع شرکت‌ها و پیدا کردن کاری حرفه‌ای، مستلزم به ارائه یک پورتفوریو بسیار حرفه‌ای هستید و یا همچنین برای معرفی پروژه‌های خود نیاز به یک کاتالوگ دارید. هزینه طراحی این کار معمولاً بین 2 تا 5 میلیون تومان است.

4-شما به‌عنوان یک معمار برای پرزنت پروژه‌های خود چه در سوشیال مدیا و چه به‌منظور نمایش دادن به کارفرما، نیاز به یک گرافیک فوق حرفه‌ای دارید. هزینه طراحی آن بین 1 تا 3 میلیون تومان است.

5- یادگیری فتوشاپ برای استخدام در شرکت‌های معماری، یک برتری خاص محسوب می‌شود و شما به‌عنوان یک طراح چنانچه این برتری را داشته باشید بی‌شک جزو انتخاب‌های آن شرکت خواهید بود.

آموزش رایگان فتوشاپ

دوره آموزش پست پروداکشن

VIVIDVISUAL

آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ 0 تا 100( Photoshop ) + پست پروداکشن

1,600,000 تومان تومان

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید