دانلود نرم افزار Nvidia Brodcast V1.3.5.4

توضیحات

نرم افزارNvidia Broadcast :

نظرتون چیه که اتاقتون رو به یک استودیوی خونگی جذاب تبدیل کنید. جایی که کیفیت  پخش‌های زنده، چت‌های صوتی و کنفرانس‌های ویدیویی خودتون  رو با انتقال صدا و ویدیو بهینه شده بواسطه هوش مصنوعی، بالا ببرین. تا بحال شده حین یه کنفرانس ویدیویی، صداهای نویز اذیتتون کنه و یا اینکه بخواین تصویر بک گراندتون رو بدون اینکه از پرده سبز استفاده کنید تغییر بدین؟

NVDIA یکی از شرکت هایه که تمرکز زیادی برای ارایه قابلیت های نرم افزاری بیشتر به اجزاء مختلف سخت افزارها رو داره. راه هایی برای اینکه توان  GPU (یا همون پردازنده گرافیکی) بیشتر از خروجی سیگنال نمایشگرها و بازی ها  شه وجود داره. یکی از  این راه ها استفاده از نرم افزار Nvidia Broadcast ، تولید شده توسط کمپانی NVDIA هست. خیلی خلاصه بخوام بگم Nvidia Broadcast یه برنامه مجهز به هوش مصنوعیه  که به بهبود کیفیت ویدیو و صدای شما برای پخش تماس‌ها و کنفرانس ویدیویی کمک می‌کنه. این برنامه با نام RTX Voice با ویژگی‌های صوتی شروع شد و سپس به یکی از  نرم‌افزار جلوه‌های صوتی و تصویری تبدیل شد.

این نرم افزار عملکرد به این صورته که، میکروفون، بلندگوها و دوربین شما رو با ویژگی‌های هوش مصنوعی مثل کاهش نویز، پس‌زمینه مجازی و قاب خودکار بهبود می‌ ده. کافیه دستگاه‌هتون رو به‌عنوان ورودی انتخاب ‌کنید و تصمیم بگیرید که چه جلوه‌ای از هوش مصنوعی روشون اعمال شه، سپس NVIDIA Broadcast دستگاه‌های مجازی را در سیستم شما نمایش می‌ده که می‌تونید با برنامه‌های پخش زنده، چت ویدیویی یا کنفرانس ویدیویی محبوب استفاده کنید.

برای استفاده از این نرم افزار  به کارت گرافیک سری  RTX نیاز دارین، البته اگه کارت گرافیکتون سری GTX هست، همچنان میتونید از کیفیت خوب تو صدا استفاده کنید ولی تو نمایش ویدیو با کیفت بالا با محدودیت مواجه میشین.

علاوه بر دانلود نرم افزار Nvidia Broadcast از سایت ویوید ویژوال که به صورت رایگان در اختیارتون قرار گرفته , آموزش بسیار جذاب و کاربردی هم از این نرم افزار با عنوان ساختن استودیو خانگی برای تولید محتوا های خود در اختیار علاقمندان قرار دادیم

telegram-character.png

قبل از خرید می‌توانید

مشاوره بگیرید