اینجا ویوید ویژوال ، مرکز خلاقیت ها

ویوید ویژوال با حذف محدودیت های ذهنی دنیارا آن گونه که نیست می بیند و سعی دارد شمارا با این دنیای متفاوت از طریق شبیه سازی آشنا کند.

استودیو Vivid Visual (شرکت ساره سگال پایا)  توسط یونس بنا (Younes Bana) ، محمدرضا محسنی (Mohammadreza Mohseni) و سیدمهدی عبدالهی (Seyed Mehdi Abdollahi)در راستای شبیه سازی سه بعدی، رندرینگ و اموزش نرم افزارها و تکنیکهای مربوطه تاسیس شده است.  این مجموعه شروع به تولید پکیج های اموزشی مربوطه کرده و همچنین به انجام پروژه های شبیه سازی سه بعدی و رندرینگ (تک فریم، انیمیشن، واقعیت مجازی و تورهای مجازی و … )  هم در داخل و هم در خارج از کشور می پردازد.  برگزاری سمینارهای اموزشی, مسابقات, تالیف و ترجمه مقالات مربوطه و شرکت در همایشها و مسابقات بین المللی از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.
استودیو ویوید ویژوال، نماینده ی رسمی کمپانی (Chaos Group) از بلغارستان در ایران می باشد.(Authorized Training Center , Authorized Certification Center)

17

تعداد آموزش های تخصصی

7

سمینار های تخصصی

43820

محصولات فروخته شده

20000

هنرجویان فعال

داستان ویوید ویژوال

logo
فروردین 1395
شرکت فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات آموزشی آغاز کرد.
خرداد 1397
برگذاری بزرگترین سمینار تخصصی شبیه سازی معماری در ایران
فروردین 1390
راه اندازی فروشگاه های آنلاین برای فروش محصولات نرم افزاری.
مهر 1393
افتتاح فروشگاه های فیزیکی در سطح شهر تهران.
آبان 1396
عقد قرارداد با سازمان های بزرگ جهت آموزش پرسنل.

اعضای تیم ما

میلاد افشین

طراح و پشتیبان وب سایت

محمدرضا محسنی

مدرس و مولف

سید مهدی عبدالهی

مدیر داخلی

یونس بنا

مدرس و مولف

کورش بزرگی

طراح

امین یگانه

طراح

پارسا فروتن

توسعه دهنده

پارسا فروتن

توسعه دهنده

جوایز و دستاورد ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.