برای برنده شدن با دقت تماشا کنید

پخش ویدیو

برای شرکت در قرعه کشی فرم زیر را تکمیل کنید

[gravityform id="59" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49" field_values="check=First Choice,Second Choice"]

جواب سوالات بالا در ویدئو گفته شده

دوره تخصصی طراحی داخلی

DR.DECOR

4.500.000 تومان  1.996.000 تومان

زمان پایان فروش ویژه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ظرفیت محدود

دوره تخصصی طراحی داخخلی

Dr.Copy

4.500.000 تومان  1.996.000 تومان

زمان پایان فروش ویژه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ظرفیت محدود

مبانی نظری و تئوری

در این دوره، مبانی نظری و عملی طراحی داخلی را از ابتدا تا پیشرفته آموزش می‌بینید. با یادگیری این دوره، می‌توانید به عنوان طراح داخلی حرفه‌ای فعالیت کنید.

طراحی و اجرای پروژه های مختلف داخلی

در این دوره، شما با مفاهیم پایه ای طراحی داخلی، مانند نورپردازی، رنگ شناسی، و سبک شناسی آشنا خواهید شد. همچنین، به شما نحوه طراحی و اجرای انواع پروژه های داخلی، مانند منازل مسکونی، دفاتر تجاری، آموزش داده می شود.

اصول مذاکره
و قرارداد نویسی با کارفرما

این دوره  مهارت های لازم برای مذاکره و قراردادنویسی در طراحی داخلی را یاد میگیرید با مفاهیم پایه ای مذاکره، مهارت های ارتباطی و حل مسئله، و تکنیک های مذاکره آشنا خواهید شد. همچنین، نحوه نگارش قراردادهای طراحی داخلی و قراردادهای با پیمانکار را یاد خواهید گرفت.

متریال شناسی و آشنایی با مصالح

در این دوره با مفاهیم و اصول متریال شناسی را یاد میگیرید و همچنین اطلاعات جامعی در مورد انواع مصالح موجود در بازار و نحوه اجرای آنها آشنا میشوید

آشنایی با برند ها

با مفاهیم برند و معماران برند آشنا می شوند. آنها با خط فکری و روند طراحی پروژه های این معماران آشنا می شوند.تا برندها را بهتر بفهمند و پروژه های قوی تری طراحی کنند.

هوش مصنوعی در طراحی داخلی

در این دوره، با انواع هوش مصنوعی پرداخته میشود و با کاربردهای آن در طراحی داخلی برای فضای خلاقانه آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید با تکنیک‌هایی منحصر به فرد برای تولید کنسپت و ترکیب انواع هوش مصنوعی، به منظور تولید کارهای خلاقانه، کاملاً مسلط شوید.

پروژه طراحی داخلی ساختمان سپید

تصاویر قبل از طراحی

پروژه طراحی داخلی ساختمان سپید

تصاویر بعد از طراحی

تصاویر پروژه های سناردک

به غیر از پروژه سپید

تصاویر پروژه های بیم آفیس

طراحی داخلی اداری