به افراد متخصص و امین برای آموزش و یا انجام پروژه های خودتون نیاز دارید ؟

هدف اصلی از اجرای این سیستم در اختیار گذاشتن افرادی متخصص، با تجربه و با اخلاق برای افرادی که به دنبال آموزش تخصصی ( رفع اشکال ) هستند و یا افراد و شرکت هایی که نیاز حضوری  به متخصصینی برای انجام پروژه های خود دارند.

دلتون میخواد پروژه ای که گرفتی رو یه متخصص به شکل حضوری و آموزشی براتون انجام بده ؟

وجود متخصص به شکل حضوری و آموزش روی پروژه های شخصی خودتون میتونه بهترین راه برای یاد گیری باشه که در این سیستم با  یک تیر دو نشون زدید، هم آموزش دیدین هم پروژتون به نحو احسن انجام شده و البته اعتماد به نفس بیشتری برای انجام پروژه های بعدی خودتون پیدا میکنید.

ویوید ویژوال این مشکل رو حل کرده

اسنپ کالج با جذب نیروهای متخصص در استان ها و شهرهای مختلف ایران و تایید تخصص آنها، یک فضای کاملا حرفه ای و مورد اطمینان برای تمامی افراد و شرکت هایی را مهیا کرده تا به بهترین شکل به رفع نیاز مدرسین و متخصصین انجام پروژه ها بپردازد. تمامی متخصصین و سفیران صرفا از کاربران ویوید ویژوال بوده تا از لحاظ اخلاقی و تخصص کاملا مورد اطمینان باشد.

کار با اسنپ کالج چجوریه؟!

اگه کارفرما هستی و دنبال یه نیروی متخصص چه برای آموزش چه برای انجام پروژه هستید، روی دکمه ی ( درخواست اسنپ کالج ) کلیک و اطلاعات مربوطه را پر کنید.

اگه از کاربرای ویوید ویژوال هستی و میخوای بعنوان سفیر اسنپ کالج شروع به فعالیت کنی، روی دکمه (سفیر شو) کلیک کن و اطلاعات و رزومه خودتون رو برامون ارسال کنید. برنامه ی اسنپ کالج در فاز اول انتخاب ۵ سفیر از هر شهرستان میباشد و ۱۰ سفیر در مرکز استان.

بعد از ثبت درخواست چی میشه ؟

اگه بعنوان سفیر، فرم را پر کردید، در صورت تایید رزومه، با شما تماس گرفته خواهد شد  و در طی جلسه ای حضوری قرارداد شما بعنوان سفیر اسنپ کالج ثبت خواهد شد.

اگه بعنوان کارفرما، فرم پر کردید، همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما برای شروع همکاری تماس برقرار خواهند کرد.

سبد خرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.